Zarząd Fundacji

Piotr Rawski

Prezes Zarządu

Absolwent Wyższej Szkoły Menedżerskiej na kierunku prawo.
Fundator i założyciel Fundacji Bracia.

Stały gracz ASG od 2007 roku. Obecnie związany z organizacją lokalnych imprez ASG oraz działalnością pro społeczną w środowisku.

Rada Nadzorcza

Maciej Ciulkin

Absolwient Wyższej Szkoły Administracyjno-Społecznej w Warszawie

Pracuje jako Starszy Specjalista ds. Techniczno-Administarcyjnych w Związku Rzemiosła poskiego.

Przygodę z Airsoftem zaczał w 2008 roku. Należal do druzyny Wolna Kompania. Obecnie nie jest aktywnym graczem

Kamil Staruch

Absolwent Akademii Obrony Narodowej (Obecnie Akademia Sztuki Wojennej) w Warszawie.

Właściciel firmy Informatycznej.

Przygodę z Airsoftem zaczął w 2008 roku. Należał do drużyny Wolna Kompania. Obecnie nie jest Aktywnym graczem

Jacek Jakubowski

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie działał w Niezależnym Zrzeszenie Studentów.

Aktualnie pracuje w zarządzaniu łańcuchem dostaw.

ASG i militariami zaczął interesować się jeszcze w liceum, w roku 2010. Od tego czasu aktywny gracz ASG. Można go spotkać zarówno na lokalnych strzelankach w Warszawie i okolicach, jak i na weekendowych rozsianych po Polsce.