Wsparcie Fundacji

Działalność Fundacji Bracia to nie tylko wsparcie finansowe czy materialne. Część naszych działań opiera się o pracę wolontariuszy, którzy pomagają nam w realizacji celów statutowych. Świadczona praca ma różny charakter – zwykle potrzebujemy osób, które pomogą naszym podopiecznym przejechać z domu do miejsca świadczenia usług medycznych, transport zebranych środków materialnych (rozwiezienie, logistyka) oraz pomoc przy zbiórkach oraz akcjach prowadzonych przez Organizację.

Wszystkie osoby, które chciałby wesprzeć nasze działania w powyższej formie lub mają swoje pomysły na działania proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy : poczta@fundacjabracia.pl