Wolontariat

Dzięki wsparciu finansowemu fundacja może zrobić dużo dobrego, jednak bez pomocy innych ludzi nasze możliwości są ograniczone. Każdy może pomóc.

• masz duży samochód i mógłbyś pomóc zawieźć środki materialne do naszych potrzebujących?
  • znasz grafika, który pomógłby nam w produkcji materiałów promocyjnych?
  • znasz lub pracujesz w firmie, która mogłaby nas wesprzeć barterowo lub finansowo?
  • po prostu chcesz nam pomóc?
volunteers-2729696_1920

Napisz do nas maila na adres: poczta@fundacjabracia.pl, razem możemy pomóc naszym potrzebującym braciom.