Jak pomagamy ?

Jak pomagamy?

Fundacja realizuje swoje główne zadania statutowe poprzez pomoc materialną i finansową w postaci:

• Pokrycia części lub całości kosztów leczenia, rehabilitacji lub opieki specjalistycznej
  • Pokrycia części lub całości kosztów dojazdów i transportu
  • Zakupu leków i sprzętu specjalistycznego
  • Doraźnej pomocy materialnej w losowych sytuacjach życiowych

Pomoc jest udzielana po rozpoznaniu właściwych potrzeb podopiecznego na podstawie zebranej dokumentacji oraz dowodów zakupu (imienne faktury, recepty itp.)

Działalność Fundacji jest finansowana z przekazywanych darowizn, odpisów, zbiórek publicznych. Prowadzimy także celowe zbiórki materialne na rzecz osób i instytucji mających konkretne potrzeby.

573807-PLOMI9-996

Chcesz pomóc?

Poszukujemy także wolontariuszy w całym kraju – nie tylko pomoc finansowa czy materialna, ale także ludzkie działania są istotne. Nasi podopieczni potrzebują transportu a czasami musimy coś przewieźć czy udzielić fizycznej pomocy. Zapraszamy do współpracy!